Projektowanie wnętrz, wykończenie mieszkań i domów pod klucz. Biuro projektowe Kraków. Indywidualne podejście do każdego zlecenia.

604 424 495
biuro@inp-wnetrza.pl
Image11

Projektowanie mieszkań pod wynajem

Funkcjonalne meble kuchenne na wymiar do każdego wnętrza

Projektowanie mieszkań pod wynajem, wraz z wykończeniem pod klucz

Dla kogo projektowanie wnętrz pod wynajem?

Jest to usługa, dedykowana wszystkim tym, którzy chcą zainwestować w nieruchomość i czerpać z niej zyski, jednak nie mają czasu, ani wiedzy na przygotowanie mieszkania pod wynajem.

Przygotowujemy projekt wnętrza, nanosimy twoje uwagi, a współpracujący z nami podwykonawcy przygotują całe wnętrze pod naszym nadzorem.

Możliwość zdalnej współpracy oznacza to, że w ogóle nie musisz być na miejscu, podczas całego etapu współpracy. Oferujemy doskonały kontakt, bieżące relacje z postępu prac, które powierzamy jedynie sprawdzonym ekipom, z którymi współpracujemy od długiego czasu. Na miejscu czuwamy nad jakością wykończenia, zamówień i transportów. Istnieje możliwość przesyłania zdjęć z postępu prac, na każdym etapie inwestycji.

Obsługujemy klientów w języku angielskim, mamy w tym zakresie doświadczenie i wiele realizacji.

Standard mieszkania na wynajem

Jednym z błędów jest przypadkowy dobór mebli i wyposażenia. Nieruchomość powinna zapewniać standard i komfort dla docelowej, wybranej grupy najemców. Podczas pracy z projektantem wszystkie tego typu ważne elementy są omawiane i podejmowane już na etapie projektu. Architekt podpowiada, jakie aranżacje, design i wyposażenie sprawdzają się najbardziej, a czego unikać w wynajmowanych mieszkaniach, bo to równie ważny temat. Wiemy co jest ważne dla najemcy i jak projektować wnętrza, aby mieszkanie było atrakcyjne nie tylko wizualnie i dzięki temu szybko znalazło lokatora.

Co oferujemy w ramach usługi?

Przede wszystkim doradztwo już na etapie zakupu nieruchomości. Każdy inwestor chce wiedzieć ile musi wydać pieniędzy, aby mieć zysk. Po obejrzeniu nieruchomości, lub rzutu lokalu, przygotujemy szacunkowy kosztorys remontu, dzięki czemu już na starcie wiesz, ile musisz jeszcze zainwestować w nieruchomość, aby była ona atrakcyjna na rynku najmu.

Budżet pod kontrolą, czyli już na etapie projektu przewidujemy wszystkie wydatki, optymalizujemy budżet i w konsekwencji minimalizujemy koszty realizacji. Współpraca z architektem pozwala osiągnąć ten cel, a dodatkowo unikasz błędów aranżacyjnych i urządzasz mieszkanie zgodnie z trendami , które są pożądane na rynku nieruchomości.

Dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Posiadamy doświadczenie w przygotowaniu wnętrz pod wynajem ze wskazaniem grupy docelowej. Inne wyposażenie i standard powinno mieć mieszkanie na wynajem dla studentów, a inne dla rodziny z dzieckiem, a jeszcze inne na wynajem krótkoterminowy. Niedrogie wyposażenie wnętrza, nie znaczy, że wnętrze nie może być wykończone stylowo i funkcjonalne. Odpowiednia aranżacja wnętrza, zwiększa szanse na szybki wynajem, znalezienie odpowiedniego najemcy, ale również uzyskanie wyższej ceny za wynajem, a to zapewnia wyższą stopę zwrotu z inwestycji.

Wykorzystując nasze doświadczenie unikasz błędów, oszczędzasz czas a tym samym pieniądze.

Zajmujemy się kompleksową realizacją projektu, zapewniamy sprawdzone ekipy remontowe, oraz mamy własnych stolarzy. Oznacza to realizacje “pod klucz” w możliwie krótkim czasie.

Gwarantujemy:

 

Brak stresu związanego z niesolidnymi firmami remontowymi, brak konieczności szukania materiałów w salonach sprzedaży, brak konieczności koordynowania transportów i zamówień, brak konieczności wykonywania wyliczeń przedmiarów materiałowych, brak konieczności obecności i nadzoru przebiegu inwestycji, brak niespodzianek w postaci nieoczekiwanych nagłych wydatków i końcowy efekt wow! – wszystko to dostajesz współpracując z nami.

Zapraszamy

projekt pokoju na poddaszu z zabudową
projektowanie łazienki
projekt sypialni z lamelami
projektowanie mebli na wymiar
projekt salonu
projekt salonu
Szklana ścianka na wymiar
pokój nastolatka projekt i realizacja