Projektowanie wnętrz, wykończenie mieszkań i domów pod klucz. Biuro projektowe Kraków. Indywidualne podejście do każdego zlecenia.

604 424 495
biuro@inp-wnetrza.pl
Image11

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Dlaczego warto wybrać nasze biuro projektowe INP Wnętrza

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Biuro Projektowe INP Wnętrza to wieloletnie doświadczenie na rynku remontowo-budowlanym w Krakowie. Przetestowaliśmy za ciebie dziesiątki ekip wykończeniowych, aby współpracować jedynie z najlepszymi, najsolidniejszymi ekipami. Dzięki temu dajemy ci gwarancję, że wykończeniem twojego wnętrza zajmują się profesjonaliści, a nie przygodni „fachowcy” oraz że wybrana ekipa nagle nie zniknie z wpłaconą zaliczką.

Ty oszczędzasz swój czas który straciłbyś na wyszukiwanie , weryfikacje i porównywanie ofert cenowych poszczególnych ekip, bo zrobiliśmy to za ciebie.

Posiadamy również szeroką bazę sprawdzonych salonów i sklepów z akcesoriami wykończeniowymi i wyposażeniem w Krakowie, dzięki czemu zawsze służymy radami, gdzie można kupić wysokiej jakości akcesoria wykończeniowe w rozsądnej cenie. Zawsze doradzamy ci wybór materiałów wykończeniowych, dostosowanych do twojego budżetu.

Dzięki ustalonemu z góry budżetowi inwestycji, wiesz dokładnie, ile wykończenie będzie cię kosztować. Nikt nie zaskoczy cię na zakończenie robót dodatkowymi opłatami, o których wcześniej nie byłeś poinformowany.

Cała logistyka prowadzenia projektu, jakim jest wykończenie twojego wnętrza, leży po naszej stronie. To my pilnujemy wcześniej ustalonego harmonogramu, dzięki czemu wiesz, kiedy, co będzie robione, oraz najważniejsze, kiedy odbierzesz od nas gotowe do wprowadzenia się mieszkanie czy dom. Koordynujemy wszystkie prace i dostawy. Odpowiednio wcześniej zamawiamy produkty, aby wszystkie niezbędne rzeczy dojechały na czas i nie było opóźnień w realizacji.

W każdej sprawie niezależnie, czy odnośnie prac wykończeniowych, czy terminów, czy dostawy materiałów kontaktujesz się tylko i wyłącznie z nami. Nie musisz znać kilku numerów do monterów, salonów, kurierów, czy montażystów.

Dzięki temu, oczekiwanie na wykończenie wymarzonego mieszkania lub domu jest czystą przyjemnością!

projekt biura domowego
Projekt szklanej zabudowy na wymiar
projekt salonu z aneksem kuchennym
projekt i wykończenie pod klucz mieszkań
projekt nowoczesnego salonu
Aranżacja przedpokoju