Projektowanie wnętrz, wykończenie mieszkań i domów pod klucz. Biuro projektowe Kraków. Indywidualne podejście do każdego zlecenia.

604 424 495
biuro@inp-wnetrza.pl
Image11

Usługi projektowania i wykończenia

Projektujemy wnętrza, wykończenia pod klucz domów i mieszkań, projekt mebli na wymiar

Projektowanie i wykończenia wnętrz

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

To kompleksowa usługa, z której jesteśmy naprawdę dumne!

Zaprojektujemy dla Ciebie niepowtarzalne i komfortowe wnętrze, a doświadczone ekipy remontowe wykonają wszystkie prace pod naszym nadzorem. A wszystko to, w ustalonym z góry terminie i budżecie. Nie zaskoczą cię niespodziewane wydatki, niesolidne czy nieterminowe ekipy. Brak jakiegoś materiału wykończeniowego? To również nie twój problem! Wszystkich spraw dopilnujemy za ciebie.

Dla kogo jest to idealna usługa?

Projekt i wykończenie wnętrza pod klucz to świetna usługa dla tych, którzy nie mają głowy lub czasu do nadzorowania całego procesu remontowego wraz z koordynowaniem dostaw materiałów. Również dla tych, którzy nie znają się na standardzie wykończenia wnętrz.

 

01Projektujemy i aranżujemy wnętrza nawet dla najbardziej wymagających klientów. Otwarcie na każdego klienta, pomysłowość, znajomość najnowszych trendów.

02Wykończenia, remonty domów i mieszkań od stanu deweloperskiego aż pod klucz. Sprawdzeni wykonawcy, z góry znany kosztorys robót.

projektowanie mebli na wymiar

03Projektujemy funkcjonalne zabudowy kuchni oraz meble kuchenne na wymiar, a nasi sprawdzeni stolarze wykonają i zmontują twoje wymarzone meble.

projektowanie schodów wewnętrznych

04Projektujemy i wykonujemy schody wewnętrzne z różnych materiałów w tym drewna, dopasowane do charakteru wnętrza

panele tapicerowane na wymiar

05Wykonujemy tapicerowane panele na ścianę w dowolnym kolorze i rozmiarze. Szeroka kolorystyka i wybór materiałów obiciowych.

projektowanie mebli na wymiar

06Zaprojektujemy dowolne meble na wymiar jak meble łazienkowe, szafy wnękowe czy przesuwne, meble do pokoju dziecka czy garderobę.

projektowanie łazienek

07Projektujemy i wykonujemy lustra, ścianki szklane typu loft, kabiny prysznicowe, drzwi prysznicowe i inne

konsultacje online z architektem wnętrz

08Rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące twoich pomysłów na wyjątkowe wnętrze.

kosztorys remontowy

09Przygotujemy szacunkowy, inwestorski kosztorys remontu twojego mieszkania lub domu.

montaż i projektowanie klimatyzacji kraków

10Oferujemy sprawdzone ekipy monterskie, profesjonalny dobór rozwiązań i systemów klimatyzacji  dostosowany do potrzeb klienta oraz montaż

projektowanie instalacji wodno kanalizacyjnej

11 W ramach projektu wykonujemy przeróbki instalacji elektrycznych, hydraulicznych, podłączenia sprzętów AGD, montaże lamp i osprzętów elektrycznych

projektowanie mieszkań na wynajem

12 Projektowanie wraz z kosztorysem oraz wykończenia pod klucz mieszkań na wynajem. Możliwa również współpraca online jak i w języku angielskim