Projektowanie wnętrz, wykończenie mieszkań i domów pod klucz. Biuro projektowe Kraków. Indywidualne podejście do każdego zlecenia.

604 424 495
biuro@inp-wnetrza.pl
Image11

O nas

Poznaj nas bliżej i zobacz, dlaczego warto nam powierzyć projekt i wykończenie pod klucz swojego domu i mieszkania

INP  Wnętrza to MY!

Ewa i Magda.

Poczułyśmy, że nadajemy na wspólnych falach, praktycznie od pierwszego spotkania.
Po latach pracy na etacie, postanowiłyśmy zacząć wspólną działalność, bez sztywno ustalonych zasad i godzin pracy. Chciałyśmy się rozwijać i aktywnie działać zawodowo, ale na własnych warunkach.
I tym sposobem w męskim świecie budowlanym, stworzyłyśmy firmę z mocnym kobiecym trzonem, bazującym na naszym doświadczeniu i zamiłowaniu do pięknych wnętrz.
INP Wnętrza to nasze wspólne dzieło, gdzie robimy to w czym jesteśmy dobre, na czym się znamy i to co lubimy. Dodatkowo, ze wzajemnym wsparciem. Taka praca, daje nam ogromną radość i satysfakcję, jednocześnie pozwalając zachować balans, pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Ewa

Ewę cechuje wielopłaszczyznowe spojrzenie na aktualne projekty. Wyznacza odważne cele i jest osobą, która w swoim kalendarzu ma więcej niż można by podejrzewać
Świetnie panuje nad harmonogramami, budżetem, planowaniem i organizacją naszej pracy oraz ekip budowlanych.
Magda-new

Magda

Magda, to dusza artystyczna, odpowiada za projekty wnętrz w naszej firmie. Ona jak nikt rozumie klientów i niczym wróżka zamienia marzenia w rzeczywistość. Jako architekt z wyczuciem stylu i estetyki, z pasją i zaangażowaniem tworzy kolejne projekty, łącząc piękno z funkcjonalnością.
Z głową pełną pomysłów inspiruje, podpowiada, pokazuje kierunki, potrafi słuchać klienta i współtworzyć z nim wymarzone wnętrza.

Wybrane realizacje

Projektowanie i wykańczanie wnętrz to nasza praca i pasja!

Opinie o nas

Wszelkie zadania projektowe i wykonawcze związane z przygotowaniem mieszkania od stanu deweloperskiego zostały zrealizowane szybko i przy zachowaniu wysokiej jakości. Współpraca z zespołem INP i wszystkimi podwykonawcami odbywała się w bardzo dobrej atmosferze

MIłosz Orzeł

Opinie o nas

Szczerze polecam firmę INP Inwestycje, korzystałem z kompleksowej usługi projekt - wykończenie. Prace przebiegły sprawnie, w terminie. Nie było problemów z nanoszeniem poprawek podczas trwania prac. Kontakt z firmą w czasie tworzenia prac również bez problemów. Wszystkie wątpliwości/pytania rozwiązywane na bieżąco

Mateusz Kaczor

Opinie o nas

Jestem zadowolonym klientem firmy INP-inwestycje. Nabyłam mieszkanie w stanie developerskim i zleciłam firmie INP inwestycje jego wykończenie oraz wykonanie kuchni i szafy od sypialni. Na czas wykonywania prac musiałam wyjechać z Krakowa, więc bardzo ważny był dla mnie zaufany wykonawca. Jestem zadowolona z efektów, wykończenie zostało wykonane bardzo ładnie i profesjonalnie.

Marta Musik