Projektowanie wnętrz, wykończenie mieszkań i domów pod klucz. Biuro projektowe Kraków. Indywidualne podejście do każdego zlecenia.

604 424 495
biuro@inp-wnetrza.pl
Image11

RODO

INP Wnętrza Biuro projektowe Kraków

Polityka RODO w INP Wnętrza

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej również „RODO”), informujemy, że:

1. Administratorem Państwa danych jest firma INP Wnętrza Ewa Steczkowska i Magdalena Rosa-Piechota SC, prowadząca działalność pod adresem: os. Na Skarpie 57/24, o nadanym numerze identyfikacji podatkowej (NIP): 6783190496, Regon: 388847135

2. Podanie przez Państwa danych osobowych i firmowych są konieczne do zawarcia i wykonywania usługi którą INP Wnętrza świadczy bądź świadczyło dla Państwa. Pani/Pana dane osobowe wykorzystywane będą:
– do realizacji usług opisanych w zawartych umowie
– do fakturowania
– do przesyłania korespondencji mailowej
– do dochodzenia ewentualnych roszczeń, odszkodowań
– do udzielania odpowiedzi na Państwa wnioski

3. INP Wnętrza przetwarza te dane przez czas nieokreślony w trakcie, jak i po zakończeniu umowy. Przy czym przysługuje Państwu prawo do złożenia żądania zaprzestania korzystania z nich.

4. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje państwowe i urzędy upoważnione z mocy prawa

5. INP Wnętrza informuje, że przysługuje Państwu prawo do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz do ich przeniesienia na zasadach określonych przez Ustawodawcę.

projekt aneksu kuchennego
projektowanie łazienek
projekt pokoju na poddaszu z zabudową
Pokój dziecięcy na poddaszu
minimalityczna sypialnia