Projektowanie wnętrz, wykończenie mieszkań i domów pod klucz. Biuro projektowe Kraków. Indywidualne podejście do każdego zlecenia.

604 424 495
biuro@inp-wnetrza.pl
Image11

Panele tapicerowane na wymiar

Projektowanie i wykonanie tapicerowanych paneli na wymiar

Panele tapicerowane ścienne na wymiar

Usługa obejmuje projekt i realizację paneli tapicerowanych na wymiar.

Zaprojektujemy i wykonamy dla ciebie panele tapicerowane  na ścianę w dowolnym rozmiarze i kolorze na wymiar. Na wymiar czyli wg. fantazji, nie trzymają nas sztywne moduły dostępne w marketach czy sklepach online.

Ścienne panele tapicerowane, to doskonały element wykończenia wnętrza. Nadają mu przytulności i charakteru. Mogą również spełniać funkcje ochronne. Sprawdzą się zarówno w sypialni, pokoju dziecka czy też do wykończenia siedziska w przedpokoju. To absolutny „must have” w każdym stylowym domu, nie tylko świetnie wyglądają ale są również praktyczne. Dzięki panelom tapicerowanym możemy dopełnić wyglądu wnętrza, możemy również stworzyć dzięki nim dodatkową aranżację na ścianie np panele w kształcie kredek świetnie nadadzą się do pokoju dziecka.

Panele tapicerowane złożone są z płyty MDF na której znajduje się gąbka, a całość obita jest tkaniną w dowolnym kolorze. Oferujemy szeroki wybór tkanin obiciowych w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać. Możemy zaoferować również tkaniny odporne na działanie zwierząt 😉

minimalityczna sypialnia
projekt sypialni z lamelami
projekt pokoju na poddaszu z zabudową
projektowanie recepcji
projekt pokoju dla dziecka
projekt sypialni z dużym łóżkiem