Projektowanie wnętrz, wykończenie mieszkań i domów pod klucz. Biuro projektowe Kraków. Indywidualne podejście do każdego zlecenia.

604 424 495
biuro@inp-wnetrza.pl
Image11

Projektowanie i wykończenie mieszkań i wnętrz pod klucz

Kompleksowa usługa projektowania mieszkania i domu dla tych, którym brak wiedzy czy czasu na nadzór nad wszystkimi etapami prac

Projektowanie i wykończenia mieszkań i domów pod klucz

Projektowanie wnętrza i wykończenia pod klucz to usługa z której jesteśmy naprawdę dumne. Dzięki tej usłudze, stworzymy twoje wymarzone wnętrze, bez potrzeby szukania ekip remontowych, porównywania cenników, szukania dostępności wybranych materiałów. niezależnie czy kupujesz mieszkanie lub dom z rynku pierwotnego czy wtórnego.

Cały proces dokładnie przemyślałyśmy i wielokrotnie usprawniałyśmy, aby zaoferować ci usługę najwyższej jakości. Wiemy, jak ważny jest kontakt z klientem, dlatego na każdym etapie pracy, jesteś informowany o postępach lub napotkanych problemach.

Zobacz, jak przebiega współpraca z nami  i na co możesz z naszej strony liczyć na każdym etapie realizacji usługi.

Dla kogo usługa projektowania i wykończenia wnętrza pod klucz?

Usługa jest dedykowana dla wszystkich tych, którzy nie mają czasu, ochoty ani głowy aby angażować się w prace remontowe, szukanie ekip, nadzór itp.  Ustalamy z tobą wszystkie szczegóły i to my dopilnowujemy ich realizacji.

To świetna usługa dla kupujących dom czy mieszkanie.

Jak przebiega współpraca z nami?

Opowiedz nam jakie wnętrza lubisz

Opowiedz nam jakie wnętrza lubisz, w jakich czujesz się dobrze, jaki styl jest Ci bliski, jakie kolory są Twoje. Pokaż nam zdjęcia wnętrz które Cię inspirują, w których widzisz siebie i swoją rodzinę. Każda osoba, para, rodzina ma swoje rytuały, potrzeby i marzenia, rzeczy które są ważne, niezbędne, wyjątkowe – chcemy by znalazły się w Twoim projekcie.

Zebranie wywiadu, poznanie Twoich potrzeb i upodobań to dla nas punkt wyjściowy i bardzo ważny, aby przystąpić do wykonania projektu wnętrza.

Porozmawiajmy o budżecie
Porozmawiajmy o budżecie jakim dysponujesz na realizację swoich planów. Przygotujemy propozycję jak dobrać wszystkie składowe inwestycji (usługę i materiały) by wykończenie było realne. Doradzimy co i jak zrobić, jeśli Twoje plany przekraczają budżet. Otrzymasz od nas szczegółowy kosztorys którego będziemy się trzymać na dalszych etapach naszej współpracy.
Spotkajmy się u Ciebie
Spotkajmy się u Ciebie – aby skonsultować wcześniejsze założenia, wykonać inwentaryzację mieszkania, przygotować dokumentacje fotograficzną.
Zaczynamy!

Zaczynamy! – prace projektowe całego mieszkania lub wybranych pomieszczeń. Nie musisz zlecać nam wszystkich pomieszczeń, wybierz te, które uważasz. Resztę wykonamy wg Twojej koncepcji i wytycznych. W pierwszej kolejności uzgodnimy układ funkcjonalny mieszkania, następnie szczegółowo każde z projektowych pomieszczeń.

Na tym etapie dobierzemy wspólnie z Tobą materiały wykończeniowe: płytki, wyposażenie łazienki, podłogi, drzwi, lampy, kolory farb itd. Uwzględniając wybrane materiały opracujemy szczegółowy projekt wykonawczy. Będzie on zawierał rysunki techniczne z rozmieszczeniem punktów świetlnych, gniazd, lokalizację strategicznych urządzeń związanych z wod./kan., widoki ścian z układem płytek, rzuty z układem podłogi i sufitów podwieszanych.

Taki projekt to szczegółowe wytyczne dla ekipy wykończeniowej, według nich będziemy pracować.

Aktualizujemy wycenę

Aktualizujemy wycenę – Jeśli na etapie projektu, wraz z architektem zdecydowaliście się na dodatkowe elementy aranżacji np. sufity podwieszane, ścianki, wyburzenia dodatkowe punkty świetlne i inne, zaktualizujemy wycenę prac wykończeniowych, uzupełniamy ją o te prace i materiały, które wspólnie z architektem zaakceptowaliście.

Teraz jest tez czas na przygotowanie wyceny mebli na wymiar w oparciu o gotowy projekt.

Sprawdzamy i potwierdzamy dostępność materiałów wykończeniowych

Sprawdzamy i potwierdzamy dostępność materiałów wykończeniowych – już na etapie projektu pytamy w salonach sprzedaży i wstępnie sprawdzamy dostępność materiałów. Teraz musimy to wiedzieć na pewno – to ważna informacja, która zapewni nam ciągłość prac a dzięki wczesnemu planowaniu unikniemy przestojów w trakcie prac.

W razie problemów z dostępnością, teraz jest jeszcze czas, żeby zadziałać, wybrać materiał zastępczy lub przetrząsnąć magazyny w całej Polsce, aby znaleźć nasz wybrany 😊

Czas na przekazanie kluczy

Czas na przekazanie kluczy – i zaczynamy etap prac wykończeniowych. Odbieramy transporty, składujemy materiały, a gdy wszystko jest dostępne, rozpoczynamy prace wykończeniowe. Teraz też przygotowujemy harmonogram prac, ustalamy terminy końcowe, umawiamy poszczególne ekipy tak, by ich prace zazębiały się i nie generowały przestojów. Instalatorzy, fachowcy od ścian, płytkarze, pracują, a my czuwamy, żeby prace przebiegały zgodnie ze sztuką budowlaną   i założonym harmonogramem prac. Poszczególne zakończone etapy sprawdzamy i przeprowadzamy ich odbiór w Twojej obecności.

Każdy etap na bieżąco rozliczamy i przechodzimy do kolejnych. Taki sposób pracy daje nam większą pewność, że poszczególne etapy są wykonane dobrze i unikniemy wracania do nich w dalszych etapach.

Organizujemy pomiary mebli, drzwi i podłóg

Organizujemy pomiary mebli, drzwi i podłóg – to elementy wyposażenia z najdłuższym etapem realizacji, meble na wymiar to ok. 5-8tygodni, drzwi 5-10tyg.

Dbamy, by pomiar odbył się na jak najwcześniejszym etapie naszych prac. Pomiar mebli odbywa się przy udziale architekta wnętrz. Dysponujemy wzornikami materiałów i dobieramy je tak, by razem z pozostałymi elementami wyposażenia tworzyły spójną całość.

Na pomiar drzwi i podłóg zapraszamy przedstawiciela salonu sprzedaży. Wiemy, który salon jest wart polecenia, ma rzetelne podejście do obsługi klienta, pracuje   z montażystami z doświadczeniem i oferuje wysoki poziom oferowanych usług. Wybierasz na podstawie wcześniej przygotowanej oferty cenowej.

Będziesz zawsze poinformowany

Nawet gdy nie chcesz lub nie możesz angażować się w bieżące prace, będziesz zawsze poinformowany o aktualnych tematach – mailowo, telefonicznie – jak wolisz.

Nie musisz być na miejscu. Pracujemy również zdalnie, a klient otrzymuje od nas dokumentację fotograficzną pokazująca bieżący stan realizacji. Na każdym etapie współpracy, informujemy o przebiegu prac i planowanym zakończeniu kolejnych etapów.

Rozwiązujemy bieżące problemy techniczne, sugerujemy i doradzamy rozwiązania. Staramy się jak najmniej angażować Twój czas. Nasz cel to oddać Ci gotowe mieszkanie w jak najkrótszym czasie.

Wiemy, że dobrze zaplanowane i przemyślane prace wykończeniowe nie muszą być bolączką, która wspomina się niechętnie.

Projektowanie mebli kuchennych na wymiar
projekt kawalerki z antresolą
Projekt i wykończenie pod klucz mieszkania
projekt mebli kuchennych na wymiar
projekt nowoczesnego aneksu kuchennego
projekt salonu z kuchnią
projekt biura domowego
projekt zabudowy szklanej na wymiar
projekt szklanych luster na wymiar