Projektowanie wnętrz, wykończenie mieszkań i domów pod klucz. Biuro projektowe Kraków. Indywidualne podejście do każdego zlecenia.

604 424 495
biuro@inp-wnetrza.pl
Image11

Projektowanie mebli na wymiar

Projektujemy wszelkiego rodzaju meble na wymiar z możliwością ich montażu

Projektowanie mebli, zabudowa meblowa na wymiar

Projektujemy i wykonujemy meble dopasowane do każdego wnętrza jak meble kuchenne, szafy wnękowe, garderoby, sypialni, przedpokoju czy pokoju dziecięcego.

Dlaczego warto zamówić meble na wymiar?

Meble na wymiar uwzględniają specyfikę pomieszczenia, umożliwiają wykorzystanie tzw. „trudnych przestrzeni”, pozwalają na urządzenie wnętrza tak, aby w pełni harmonizowało z naszym usposobieniem i odpowiadało naszym gustom.

Korzystamy z bogatej gamy materiałów, kolorów, rozwiązań technicznych i funkcjonalnych dostępnych na rynku.
Projektując garderoby, szafy wnękowe, meble do salonu, łazienki, sypialni czy pokoju dziecięcego tworzymy niepowtarzalne wnętrza.

Co od nas otrzymasz w ramach usługi projektowania mebli na wymiar?

Indywidualny projekt, uwzględniający nasze propozycje, jest dokładnie rozrysowany, zwymiarowany i przedstawiony w formie wizualizacji. Dzięki temu, jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji będziemy mogli stwierdzić, czy wszystko idealnie do siebie pasuje i oddaje w pełni nasze wyobrażenie i wprowadzić ewentualne poprawki. Współpracujący z nami doświadczeni stolarze wykonają twoje wymarzone meble.

projektowanie mebli na wymiar
projekt salonu z kuchnią
projekt pokoju dziecięcego na poddaszu
projekt mebli łazienkowych
projekt zabudowy meblowej