Projektowanie wnętrz, wykończenie mieszkań i domów pod klucz. Biuro projektowe Kraków. Indywidualne podejście do każdego zlecenia.

604 424 495
biuro@inp-wnetrza.pl
Image11

Projektowanie i aranżacja wnętrz

Zaprojektujemy dla Ciebie każde, nawet najbardziej nietypowe wnętrze tak, aby było wyjątkowe i funkcjonalne

Projektowanie i aranżacja wnętrz

Projektowanie wnętrz to to, co kochamy robić najbardziej i co daje nam dużo radości!

Każdy projekt, każde spotkanie z nowym klientem to dla nas nowe wyzwanie, do którego podchodzimy indywidualnie.

Pracując nad każdym wnętrzem, opieramy się na szczegółowym wywiadzie z tobą. Twoja wizja i potrzeby w połączeniu z naszym doświadczeniem, wiedzą, pomysłami i znajomością aktualnych trendów na rynku designerskim i wnętrzarskim owocują realizacjami, które zadowalają nawet najbardziej wymagających.

Zapraszamy do współpracy osoby z Krakowa i okolic.

ETAPY PROJEKTOWANIA DOMU LUB MIESZKANIA

 

Faza wstępna

Na tym etapie zbieramy od ciebie informacje o wnętrzu którego dotyczyć będzie projekt. Dokonujemy inwentaryzacji, robimy dokumentację fotograficzną domu czy mieszkania oraz poznajemy twoje oczekiwania co do wyglądu i funkcjonalności projektowanego wnętrza. To czas kiedy możesz nas pytać o wszystko i rozwiać swoje wątpliwości

Projekt koncepcyjny

Na tym etapie wkraczamy do akcji my!

Na podstawie wcześniej zebranych informacji i materiałów, opracowujemy układ funkcjonalny wnętrz, w tym propozycje układu ścian oraz ustawienia mebli. Otrzymujesz od nas poglądowe rysunki 2D obrazujące rzut pomieszczenia wraz z układem mebli.

Projekt wykonawczy

Podczas tego etapu tworzymy tzw. dokumentację projektową,  określamy budżet inwestycji oraz harmonogram poszczególnych prac, według którego przebiega dalsza praca.

Na tym etapie dobieramy we współpracy z tobą odpowiednie materiały wykończeniowych (m.in. podłogi, drzwi wewnętrzne, lampy sufitowe, płytki ścienne i podłogowe) na podstawie próbek materiałowych, za pomocą zdjęć ze sklepów, stron internetowych lub wcześniej ustalonych wizyt indywidualnych.

Tworzone są również wizualizacje 3D – uproszczona lub fotorealistyczna,  wykonujemy rysunki techniczne zawierające m.in. lokalizację gniazd i pkt. świetlnych instalacji elektrycznej oraz lokalizację strategicznych urządzeń związanych z wod./kan., widoki ścian z układem płytek, rzuty z układem podłogi i sufitów podwieszanych.

Dobieramy kolorystykę ścian i sufitów wg. wzornika RAL, NCS lub firmowych KABE lub Tikkurila.

Są to rysunki i informacje niezbędne dla wykonawcy do właściwej realizacji założeń projektowych, które zostały ustalone na etapie koncepcyjnym.

Nadzór autorski

Na tym etapie współpracujemy ściśle z naszymi wykonawcami.

Sprawdzamy zgodność realizacji robót z dokumentacją projektową (kontrola przebiegu prac) i w razie potrzeby, uzgadniamy  możliwości wprowadzania zmian czy rozwiązań zamiennych. W międzyczasie koordynujemy łańcuch zamówień w oparciu o sprawdzonych dostawców i wykonawców.

Nasz nadzór autorski trwa do ustalonego terminu zakończenia inwestycji w oparciu o zakres opracowania.

projektowanie mebli na wymiar
projekt salonu z kuchnią
projekt pokoju dziecięcego na poddaszu
projekt biura domowego
projekt kawalerki z antresolą
projekt salonu z kuchnią