Projektowanie wnętrz, wykończenie mieszkań i domów pod klucz. Biuro projektowe Kraków. Indywidualne podejście do każdego zlecenia.

604 424 495
biuro@inp-wnetrza.pl

Blog

HomeUncategorizedCzym i dla kogo są zakupy z projektantem wnętrz
projektowanie pokoju na poddaszu

Czym i dla kogo są zakupy z projektantem wnętrz

Jednym z etapów naszej pracy, a zarazem najbardziej lubianym przez naszych klientów, jest wspólne wyjście z projektantem wnętrz do salonów sprzedaży.

Po opracowaniu projektu koncepcyjnego, ustaleniu głównych założeń, a przede wszystkim poznaniu upodobań domowników, wspólnie wybieramy się do salonów i show roomów z wyposażeniem wnętrz, aby na żywo zobaczyć i wybrać strategiczne materiały, takie jak m.in.: płytki, mozaiki, armaturę, podłogi, drzwi wewnętrzne i oświetlenie.

Dlaczego wsparcie projektanta wnętrz przy zakupach jest tak ważne?


Zestawiamy ze sobą poszczególne elementy i oceniamy pod kątem tekstury, dekoru, wielkości i barwy. Wszystko to na żywo. To ważne, byś mógł dotknąć i poczuć poszczególne materiały i ich strukturę, zobaczyć jak wyglądają w świetle dziennym i sztucznym.

Niemniej ważny jest tu dobór materiałów pod kątem przyjętego budżetu.

Dobierając materiały, rozważnie podchodzimy do każdego wybieranego materiału, pamiętając, że naszym celem jest zrealizowanie całego konceptu mieszkania, a nie tylko jego części. Nie wybieramy materiałów które przekraczają budżet – bo po co nam piękny projekt wnętrza którego nigdy nie zrealizujemy? Naszą rolą jest weryfikacja wybranych materiałów pod kątem finansów, tak aby nie ucierpiała estetyka wnętrza.
Różnorodność salonów oferujących materiały do wykończenia wnętrz jest ogromna, natomiast dzięki dokładnemu rozpoznaniu przez nas ofert większości z nich, oferujemy klientowi 2-3, które są warte uwagi, gdzie znajdziemy materiały pasujące do wspólnie wypracowanej koncepcji. Dzięki temu, klient oszczędza czas na jeżdżenie od salonu do salonu.

Zwykle, w ciągu jednej wizyty dobieramy wszystkie strategiczne materiały do wnętrza. Orientujemy się w cenach, wiemy, który salon oferuje konkurencyjne ceny a zarazem fachową obsługę. Bierzemy pod uwagę czas realizacji zamówienia i uwzględniamy go w harmonogramie dalszych prac.

Klient otrzymuje od nas gotowe oferty na wybrane materiały i decyduje gdzie ostatecznie zamówi materiał.
Usługa zakupów z architektem wnętrz jest w naszym kompleksowym pakiecie projektu wnętrza, nie musisz za nią dopłacać ekstra.

Wiemy, że z punktu widzenia klienta zakupy z architektem to bardzo wygodne rozwiązanie!

Później już tylko pozostaje czekać na końcowy efekt wow 😊