Projektowanie wnętrz, wykończenie mieszkań i domów pod klucz. Biuro projektowe Kraków. Indywidualne podejście do każdego zlecenia.

604 424 495
biuro@inp-wnetrza.pl

Blog

HomeUncategorizedUrządzanie wnętrz pod klucz, wykończenie mieszkań pod klucz

Urządzanie wnętrz pod klucz, wykończenie mieszkań pod klucz

Wykończenie wnętrza „pod klucz” to takie, do którego możesz od razu się wprowadzić i zamieszkać, w nowym urządzonym mieszkaniu czy domu.

Jednak zanim nastąpi ten radosny moment, odbierasz od dewelopera mieszkanie, gdzie masz gołe wylewki i tynki, a samo wnętrze jest jeszcze zupełnie surowe i nijakie.


Co składa się na usługę wykończenia mieszkania pod klucz?

Spotykamy się i rozmawiamy z tobą o oczekiwaniach i wizji twojego wymarzonego wnętrza. Na tym etapie najlepiej jest przygotować projekt wnętrza wraz z wizualizacjami, dzięki temu wiemy, do jakiego efektu dążymy, a klient wie już, jak będzie wyglądać jego wnętrze.

Kolejny etap to wybór ekipy, która zrealizuje ten projekt. Nie każda ekipa specjalizuje się we wszystkim, więc wybieramy taką, która będzie najlepsza do wykończenia właśnie twojego mieszkania.

Następny etap to zamówienie wszystkich materiałów budowlanych, które będą potrzebne fachowcom podczas, wykonywania instalacji, gładzi, łazienek, układania płytek, wykonywania sufitów podwieszanych, układania podłóg, czy montażu drzwi wewnętrznych.

Wszystkie prace należy skoordynować i odpowiednio zgrać dostawy towarów na budowę, aby czas remontu nie przekroczył planowanego harmonogramu.

W trakcie realizacji, bardzo ważny jest nadzór, aby prace budowlane wykonane były zgodnie ze sztuką budowlaną oraz wcześniej przygotowanym projektem. W trakcie robót, jeżeli sytuacja tego wymaga, należy podejmować decyzje i znajdywać rozwiązania techniczne bieżących problemów budowlanych.
Ostatni etap prac to montaż mebli na wymiar. W szczególności mebli kuchennych i łazienkowych.


Ważne jest też rozplanowanie mebli w zabudowie tak, aby były ergonomiczne i pakowne, jednocześnie nie stwarzały wrażenia że wnętrze jest przytłoczone.


Dla kogo usługa wykończenia wnętrza wykończenia wnętrza POD KLUCZ?

Jest to usługa dedykowana klientom, którzy nie są związani z branżą budowlaną, wnętrzarską, nie posiadają odpowiedniej wiedzy lub którzy nie dysponują dużą ilością czasu.
Jest to wariant, który pomaga oszczędzić czas i prowadzić jasną kontrolę nad wydatkami w trakcie całego procesu remontu i urządzania mieszkania.
Krótko mówiąc,
my jako INP Wnętrza bierzemy na siebie całość prac remontowych i wykończeniowych, ich koordynacje, zamówienie i transport materiałów budowlanych i wyposażenia, a na koniec przekazujemy Ci klucze, do gotowego do zamieszkania wnętrza, gdzie są już położone podłogi i płytki, wykonane gładzie i pomalowane ściany, zamontowane drzwi, wykończone oraz zdatne do użytku strategiczne pomieszczenia m.in. kuchnia i łazienka.


Realizacja
Wykończenia POD KLUCZ to zdecydowanie rozwiązanie dla tych,
dla których istotna jest jakość usług, oszczędność czasu i pieniędzy
ale również nerwów. Już dawno przestała być to usługa ekskluzywna, na którą decydowały się jedynie osoby zamożne.

Dlaczego warto wybrać biuro projektowe INP Wnętrza?

Dysponujemy wszelkimi środkami, aby maksymalnie usprawnić proces urządzania nowego mieszkania czy domu pod klucz. Mamy własne ekipy i sprawdzonych fachowców z którymi współpracujemy, a inżynierskie wykształcenie, poparte latami doświadczenia sprawiają, że proces ten jest dla nas codziennością w której świetnie się odnajdujemy.

Efekty naszej pracy możecie zobaczyć w galerii zdjęć do oglądania której zapraszamy, być może będą dla Was inspiracją.